Gimimo diena atskleis, koks bus jūsų vaiko charakteris

Gimus vaikui, tėvai jau pradeda iš anksto įsivaizduoti jo ateitį: ką jis veiks, kokie bus jo pomėgiai ir, žinoma, vaiko charakteris. Pomėgiai, išsilavinimas ir profesija yra žmogaus pasirinkimo reikalas, tačiau charakterį, pasirodo, gali nulemti žmogaus gimtadienis. Prisiminkite, kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikas ir skaitykite, koks turėtų būti jo charakteris.

Pirmadienis

Mėnulis saugo tuos vaikus, kurie gimė pirmadienį. Šie vaikai yra kūrybingi, jie turi plačią vaizduotę, į viską žiūri kitu kampu. Atskleidus vaiko talentą, jis gali sulaukti didelės sėkmės. Jam labiau tinka humanitariniai mokslai, tikslieji mokslai sukels daug sunkumų.  Didi ateitis laukia tuo atveju, jei pasireikš žmogaus atkaklumas, darbštumas ir noras pasiekti galutinį rezultatą pradėtoje veikloje.

Antradienis

Šio vaiko globėjas yra Marsas. Ateityje jis parodys save kaip atkaklų, drąsų žmogų, kuriuo visi gali pasikliauti sunkioje situacijoje. Viskas jų gyvenime bus aišku ir eis pagal planą, tai taikoma tiek berniukams, tiek mergaitėms. Vienintelis charakterio „niuansas“ yra tai, kad be tikėjimo savo jėgomis, šie žmonės gali lengvai pasiduoti. Jei rizikos procentas yra didelis, vargu, ar jie pasiryš savo svajonei. Taip jie gali pražiopsoti sėkmę.

Trečiadienis

Jūsų vaiką saugo Merkurijus. Gana sudėtinga ir prieštaringa prigimtis. Jie visame kame ieško logiško paaiškinimo, tačiau tuo pačiu metu gyvena su vaikystės idėjomis ir svajonėmis. Dažnai jie gali pamiršti, kokie yra jų prioritetai. Prekyba ir reklamos verslas yra sritys, kuriose tokie žmonės gali puikiai save atskleisti, pabrėždami savo kūrybiškumą, apdairumą ir gudrumą.

Ketvirtadienis

Šiuos vaikus saugo Jupiteris. Planeta jiems suteikė puikius organizacinius įgūdžius, lyderystės savybes. Ateityje šie vaikai bus protingi lyderiai, kurie valdys daugybę žmonių, jei tik to norės. Atkaklumas siekiant tikslo yra pagrindinis būsimojo vadovo bruožas.

Penktadienis

Venera yra šių vaikų globėja. Ji apdovanojo vaikučius grožiu, žavesiu ir charizma, kurią jūsų atžala sėkmingai panaudos gyvenime. Šiems žmonėms patogumas bus labai svarbus, todėl jie padarys viską, kad jų gyvenimas būtų harmoningas. Jų trūkumas – sąmoningumas, tad šie vaikai turės ribotą draugų ratą.

Šeštadienis

Šeštadienį gimę vaikai yra saugomi Saturno. Jie linkę nugyventi ilgą gyvenimą. Dėl sunkaus darbo ir kruopštumo jie sistemingai užima aukštą padėtį visuomenėje. Ne visada pasiseka asmeniniame gyvenime, todėl net paauglystėje vaikui turėtų būti paaiškinta, kokia yra santuokos reikšmė.

Sekmadienis

Šiems vaikams energijos teikia Saulė. Jie gali gauti viską iš karto, jiems labai sekasi. Neigiama yra tai, kad jie pripranta prie likimo dovanų ir nustoja stengtis siekdami savo tikslų, pasikliaudami atsitiktinumu. Jei šis vaikas bus atkaklus, ateityje jis neturės jokių sunkumų.

Nori daugiau naujienų?

Prenumeruok naujienlaiškį ir gauk naujienas į el.paštą !

Nebijokite, reklamos nebus! :)